Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Kayıt Yap | Giriş YapRSS Yayın Akışıİlan Vermek İçin Telefon Numaramızdan Vural Bey ile Görüşünüz.
"0505 052 7706" Bayan Sormak İçin Aramayın.

Antalya Escort>


ilanilanilan
ilanilanilan
ilanilanilan
ilan
 

 

Oral Bayan Canan

  • Listelenen: Ekim 15, 2017 9:20 pm
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Kim ne ister bilemezsin ki sekste. Normalde insanlar her zaman huzur istiyorum der ama ben sevişirken huzur saçan insanları da görmedim. En yaşlısı sanırım 73 yaşındaydı birlikte olduğum erkekler içerisinde ama yani gerçekten ben de aslında sadece o yaş bir erkekle zaman nasıl geçer merak ettiğim için birlikte oldum, normalde haricinde asla 40+ üstü erkekle zaman geçirmedim de o bile çok şiddetliydi hatta gençlere de taş söktürür bir de şiddeti vardı yani.
Yine de gördüm yetti, ben hala 40a kadar erkekler ile zaman geçirmeye devam etmek istiyorum. Yaşlı erkeklerin güzel yaşları da var da ben buruşmuş deri sevmediğimi anladım. Ben huzur seven kadın değilim arkadaşlar, gerçekten istediğimi söyleyecek kadar da yürekli bir kadınım ben seks istiyorum ama yani gerçekten de seks! Hard olanından hem de ver bunu da eğer sen bana vereceksen sen bana konum at, ikna etmene de gerek yok beni sana koşarak gelirim.

Etiket yok

420 total views, 2 today

  

Bir yorum yazın