Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Kayıt Yap | Giriş YapRSS Yayın Akışıİlan Vermek İçin Telefon Numaramızdan Vural Bey ile Görüşünüz.
"0505 052 7706" Bayan Sormak İçin Aramayın.

Antalya Escort>


ilanilanilan
ilanilanilan
ilanilanilan
ilan
 

 

Anal Bayan Canay

  • Listelenen: Ekim 15, 2017 9:20 pm
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Benim evim hiçbir zaman seks için olmadı ki! Yani içerisinde seks yaşanıyor diye seks evi demek saçma olur. Çoğu yemeğin içerisinde de acı koyuyorsunuz hatta bazı tatlılara bile (ben aşçıyım gerçekten de koyulur mesela ayva tatlılarına) acı koyuyoruz o zaman o tatlı olmaktan çıkar mı? Hayır alakasız. Evimde seks yaşanır ama arkadaşlık her zaman seks duygusunun üzerini kışın insanları ısıtan, o sıkı sıkı sarıldıkları yorganlar gibi örter. Bu örtü ile de bizler eğlenebiliriz zaten ancak.
Başka türlü ben 21 olsam da erkeklere tatlı gelemezdim, erkekler de benle sürekli arkadaş olmak istemezlerdi diye düşünüyorum ama yanlış düşünmüyorum ben bence gerçekten! Yani düşüncelerim tam manası ile doğrudur. Sen değer vermiyorsan bu esmerin fikirlerine o zaman sen seks diyen bir insansın sadece ve ben sadecesi de seks olan erkekler ile asla zaman geçirmem, o insanlara ayırdığım zaman kaybedilmiştir bence. Benim de kaybetmelik zamanım yok, oralamazsan sevinirim beni canım.

Etiket yok

522 total views, 2 today

  

Bir yorum yazın